Wykrywanie zdrady Poznań

Detektyw Poznań

Wykrywanie zdrady i zebranie dowodów do sprawy rozwodowej

Wykrywanie zdrady Poznań

Wykrywanie zdrady Poznań - pomoc prywatnego detektywa

Nasze działania przeprowadzamy również na terenie innych miast i ich okolic.

Sprawy rodzinne są często powodem ogromnego stresu, szczególnie kiedy w grę wchodzi podejrzenie zdrady żony, męża czy partnera lub partnerki. Jeżeli masz wątpliwości, czy Twój partner życiowy jest wobec Ciebie lojalny i uczciwy, nasi licencjonowani detektywi pomogą Ci to sprawdzić. W toku obserwacji zarejestrujemy i opiszemy aktywność osoby obserwowanej, ze szczególnym uwzględnieniem zachowań nietypowych. Zgromadzimy dowody zdrady w postaci zdjęć, zapisów wideo i nagrań głosowych oraz inne. Jeżeli Twoje podejrzenia okażą się słuszne, pomożemy zgromadzić dokumentację, którą będzie można wykorzystać w sądzie w przypadku sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie. Zeznania detektywa również mogą zostać wykorzystane jako zeznania świadka w procesie.

zdrada detektyw poznan

Typowe symptomy zdrady

Biuro detektywistyczne - dyskretna obserwacja, zebranie materiałów dowodowych

Praca detektywa to przede wszystkim kompleksowe działania, które pozwalają ocenić sytuację, zebrać informację i przedstawić konkretne materiały. Dla nas klient jest zawsze na pierwszym miejscu i jego potrzeby są dla nas priorytetem. Wykonując swoją pracę, zwracamy uwagę na każdy detal i szczegół, zapewniamy pełną dyskrecję i maksymalne wsparcie. Zajmujemy się różnorodnymi działaniami. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam realizować różnorodne prace, dlatego też, jeśli chcecie powierzyć nam nawet najbardziej nietypowe zlecenie, jesteśmy dla Was. 

Czy warto sprawdzać wierność partnera? Czy warto dowiedzieć się tego, co przypuszczamy, że jest prawdą? 

Bardzo wielu małżonków czy partnerów decyduje się na sprawdzenie wierności drugiej strony. Ciągła obawa o zdradę czy przypuszczenia, że tak właśnie jest, może zniszczyć niejedno małżeństwo. Niewierność jest czymś, co powinno ujrzeć światło dzienne. Z naszą pomocą, zgodnie z obowiązującymi nas przepisami, a przy tym z pełną ochroną naszego bezpieczeństwa, zajmujemy się takimi właśnie sprawami. Chcąc sprawdzić wierność czy niewierność danej osoby jesteśmy dla Państwa w pełnej dyspozycji. 

Usługi detektywistyczne - różnorodne zlecenia w branży

Możliwości naszej pracy są nieograniczone i jesteśmy w stanie zająć się różnorodnymi pracami, które wymagają zebrania fotografii czy nagrań, rozwiązania zagadek, wyjaśnienia konkretnych okoliczności. Najczęściej problemem jest jednak zdrada i potrzeba zebrania konkretnych materiałów dowodowych do sprawy rozwodowej. Jesteśmy odpowiednią firmą na odpowiednim miejscu i jeśli chcą Państwo postawić na najlepszą w tej branży agencję – FOCUS jest gotowy podjąć się każdego wyzwania.  POTRZEBUJESZ POMOCY W WYKRYCIU ZDRADY?

POTRZEBUJESZ POMOCY W WYKRYCIU ZDRADY?

Umów się na niezobowiązujące konsultacje z naszą agencją detektywistyczną. Jakość na najwyższym poziomie