Wykrywanie podsłuchów

Detektyw Poznań

Wykrywanie
podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów Poznań

Nasze działania przeprowadzamy również na terenie innych miast i ich okolic.

Jako biuro detektywistyczne wykonujemy profesjonalne badania antypodsłuchowe. Badanie obejmuje sprawdzenie pomieszczeń i/lub pojazdów za pomocą najwyższej klasy sprzętu wykrywającego urządzenia szpiegujące, lokalizatory GPS, rejestratory dźwięku i obrazu. Lokalizujemy urządzenia pracujące w trybie ciągłym, a także aktywowane sygnałem radiowym bądź głosem i inne.

Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo danych. Raport z badania może zostać wykorzystany jako materiał dowodowy w przypadku procesu o kradzież danych lub nieuczciwego pozyskania informacji.

Wykrywanie podsłuchów – informacje

Profesjonalne podejście do wykrywania podsłuchów wymaga przede wszystkim zaawansowanego sprzętu detektywistycznego który pozwoli na identyfikację zarówno podsłuchów ukrytych w domach i pojazdach, jak również aplikacji szpiegowskich zaimplementowanych w urządzeniach elektronicznych, np. laptopach czy telefonach. Jako doświadczeni detektywi potrafimy dobrać najlepszy sprzęt wymagany w danej sytuacji.

Wykrywanie podsłuchów to nasza specjalność. 

Ze 100% skutecznością potrafimy znaleźć źródło wycieku informacji, którego powodem jest zainstalowane oprogramowanie i sprzęt szpiegowski i podsłuchowy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie najwyższej klasy sprzęt, który jest w stanie pomóc naszym detektywom wykryć każde urządzenie służące inwigilacji, w tym lokalizatory GPS, bezprzewodowe podsłuchy cyfrowe, przewodowe podsłuchy cyfrowe, bezprzewodowe podsłuchy analogowe, przewodowe podsłuchy analogowe, rejestratory wideo, które zostały zakamuflowane w domu, pojeździe czy przedmiotach użytku codziennego, mikrokamery oraz wszelkie sprzęty oparte o technologię Wi-Fi oraz LAN.

Prowadzimy także czynności sprawdzające poprawne działanie infrastruktury internetowej oraz telefonicznej, z pełną skutecznością znajdując przyczynę wycieku informacji.

Wykrywamy podsłuchy w miejscach: domu, firmie, na sali konferencyjnej, w gabinecie czy pojeździe, a także w przedmiotach i urządzeniach elektronicznych: ukryte wideo rejestratory, podsłuchy w telefonie czy laptopie.

Wykrywanie podsłuchów możemy przeprowadzić jednorazowo. Co jednak ważne, możemy również świadczyć stałą obsługę osoby prywatnej lub firmy z zakresu monitorowania obiektów i urządzeń. W ten sposób prywatny detektyw chroni naszych klientów przed potencjalnym zagrożeniem jakie niesie za sobą inwigilacja.

POTRZEBUJESZ POMOCY W WYKRYCIU PODSŁUCHÓW?

Umów się na
niezobowiązujące konsultacje.