Referencje klientów

Oceń naszą współpracę

Referencje
klientów

Zostaw opinię

Opinie

Rated 5 out of 5
2022-11-30

Wróciłam z prośbą o pomoc po ponad roku od pierwszego zlecenia. Wiedziałam, że nie pomoże mi nikt inny jak tylko ta agencja. I nie pomyliłam się. Kolejny raz otrzymałam fachową pomoc, wsparcie i profesjonalnie załatwioną sprawę. Efekty były piorunujące. Po raz kolejny nie mam wątpliwości, że za sloganem firmowym tej agencji powinny być słowa 100 % dyskrecji i satysfakcji! Dziękuję, po raz kolejny… i może nie ostatni…

Łucja
Rated 5 out of 5
2022-08-12

Po raz pierwszy zdecydowałem się na współpracę z tym biurem dwa miesiące temu. Niestety zabrakło mi zdecydowania, żeby pociągnąć dalej tę współpracę. Teraz podjąłem decyzję o dokończeniu mojej sprawy.

Na dwóch pierwszych spotkaniach, udzielono mi fachowego wsparcia i pomocy. Ale nawet najlepszy detektyw, proszę Państwa, nie pomoże, jeśli my sami nie będziemy tego chcieli, bo powoduje nami strach. Podejmując się współpracy z organami należy wykazać się determinacją.

Ja właśnie znalazłem się na takim etapie. Dojrzałem, bo sytuacja moja jest nie do zniesienia. Chciałbym podziękować Panu za cierpliwość.

Piotr
Rated 5 out of 5
2021-12-14

Ponownie skorzystałam z pomocy agencji FOCUS i to była najlepsza decyzja oraz najlepiej wydane pieniądze. Jak zawsze współpraca profesjonalna, a efekt końcowy 100 % satysfakcji.

Daria
Rated 5 out of 5
2021-07-21

Pełen profesjonalizm, udzielenie wyczerpujących informacji, szybkość działania – polecam!

Anna
Rated 5 out of 5
2020-10-12

Chciałam przede wszystkim podziękować za pomoc i wsparcie. Z takim profesjonalimem nie spotkałam się w całym moim życiu. Tyle empatii i pomocy jaka spotkała mnie z Państwa strony – to tylko bić brawo. Kompetentnie zdobyte informacje i pełen sukces. Jeżeli ktoś się jeszcze waha czy skorzystać z usług tej firmy – to niech już ich nie ma wątpliwości – tylko się kontaktuje!!! Focus – godny polecenia!!!

Kasia N

POTRZEBUJESZ POMOCY DETEKTYWA?

Skontaktuj
się z nami