Referencje klientów

Oceń naszą współpracę

Referencje
klientów

Zostaw opinię

Opinie

Rated 5 out of 5
2023-04-04

Fachowe doradztwo i obsługa, pełne zaangażowanie, bieżące raportowanie zlecenia, dyskrecja i skuteczność.

Agnieszka
Rated 5 out of 5
2022-11-30

Wróciłam z prośbą o pomoc po ponad roku od pierwszego zlecenia. Wiedziałam, że nie pomoże mi nikt inny jak tylko ta agencja. I nie pomyliłam się. Kolejny raz otrzymałam fachową pomoc, wsparcie i profesjonalnie załatwioną sprawę. Efekty były piorunujące. Po raz kolejny nie mam wątpliwości, że za sloganem firmowym tej agencji powinny być słowa 100 % dyskrecji i satysfakcji! Dziękuję, po raz kolejny… i może nie ostatni…

Łucja
Rated 5 out of 5
2022-08-12

Po raz pierwszy zdecydowałem się na współpracę z tym biurem dwa miesiące temu. Niestety zabrakło mi zdecydowania, żeby pociągnąć dalej tę współpracę. Teraz podjąłem decyzję o dokończeniu mojej sprawy.

Na dwóch pierwszych spotkaniach, udzielono mi fachowego wsparcia i pomocy. Ale nawet najlepszy detektyw, proszę Państwa, nie pomoże, jeśli my sami nie będziemy tego chcieli, bo powoduje nami strach. Podejmując się współpracy z organami należy wykazać się determinacją.

Ja właśnie znalazłem się na takim etapie. Dojrzałem, bo sytuacja moja jest nie do zniesienia. Chciałbym podziękować Panu za cierpliwość.

Piotr
Rated 5 out of 5
2021-12-14

Ponownie skorzystałam z pomocy agencji FOCUS i to była najlepsza decyzja oraz najlepiej wydane pieniądze. Jak zawsze współpraca profesjonalna, a efekt końcowy 100 % satysfakcji.

Daria
Rated 5 out of 5
2021-07-21

Pełen profesjonalizm, udzielenie wyczerpujących informacji, szybkość działania – polecam!

Anna

POTRZEBUJESZ POMOCY DETEKTYWA?

Skontaktuj
się z nami