Odzyskiwanie danych

focus – agencja detektywistyczna

Odzyskiwanie
danych

Odzyskiwanie danych Poznań

Nasze działania przeprowadzamy również na terenie innych miast i ich okolic.

Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach większość cennych plików przechowuje się w wersjach elektronicznych – na dyskach komputerów, kartach SD, kartach SIM, w pamięciach smartfonów, na pendriv’ach czy innych, tego typu urządzeniach. Niestety, często wskutek różnych losowych sytuacji, istnieje ryzyko utraty cennych informacji, co bardzo często prowadzi do wszelkiego rodzaju problemów, jak na przykład straty finansowe. W takich okolicznościach jednak nie wszystko stracone – wystarczy tylko skorzystać z usług naszego profesjonalisty, który pomoże Ci w odzyskaniu najpotrzebniejszych informacji.

To wszystko oczywiście z użyciem odpowiednio dopasowanego oprogramowania i najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu oraz zachowaniem pełnej dyskrecji!

Kiedy potrzebne jest odzyskiwanie danych z dysku?

Mały wypadek, usterka techniczna, a może celowe usunięcie danych w celu ukrycia konkretnych informacji? Okoliczności mogą być różne, a często, aby odzyskać to, co zniknęło z naszych dysków nie wystarczą podstawowe programy, które każdy może ściągnąć z internetu.

Dzięki dokładnej diagnozie jesteśmy w stanie stwierdzić, co stało ze sprzętem, a potem wdrożyć kompleksowe rozwiązanie, które pomoże rozwiązać Twój problem.

Odzyskiwanie danych z telefonu

Telefon w dzisiejszych czasach niejednokrotnie dla wielu z nas pełni ważniejszą rolę niż komputer. Przechowujemy w nim istotne dokumenty, zdjęcia, notatki czy też hasła i piny. Utracenie ich często doprowadza wielu problemów na tle zawodowym, prywatnym czy finansowym.

Może być wiele przyczyn utraty danych ze smartfona, na przykład:

  • przywrócenie ustawień fabrycznych,
  • zalanie
  • uszkodzenie płyty głównej,
  • aktualizacje systemu,
  • upadek telefonu,
  • wirusy.

Poza plikami odzyskujemy również wiadomości sms i mms, maile, historię połączeń, kontakty, a także logowania do sieci GPS czy też WIFI. Jeśli utraciłeś ważne informacje z Twojego smartfona najlepiej zaprzestań korzystania z niego do momentu oddania sprzętu do naszego technika, który zajmie się przywracaniem danych – jest to istotne, ponieważ każda próba samodzielnego naprawienia sprzętu może doprowadzić do tego, że zmian nie będzie można odwrócić.

Odzyskiwanie danych Poznań to szansa, aby odzyskać potrzebne pliki. Niezależnie od tego, czy zależy Ci, aby na Twoje urządzenie wróciły zdjęcia z wakacji czy też potrzebujesz wykazu połączeń, który będzie stanowił kluczowy dowód w czasie postępowania sądowego: pomożemy Ci! Zapraszamy do kontaktu.

POTRZEBUJESZ POMOCY W ODZYSKANIU DANYCH?

Umów się na
niezobowiązujące konsultacje.